Існує два типи підробок:

Перший вид, коли у підробленого масла Ідемітсу підроблена каністра. Відрізнити таку підробку можна по різній висоті тари, за якістю друку етикетки. За зварювальному шву на залізній каністрі. І акуратності завальцовки. Також важливою відмінністю є пластиковий язичок - лійка. У оригінальної каністри він м'який і молочно прозорий, у підробок він мутний, з чужорідними вкрапленнями, і нееластичний. Крім того, на підробленої каністрі Ідемітсу кришка, як правило, зафіксована в не повному обсязі і прокручується навколо своєї осі. Підроблені каністри та їх елементи можна вільно купити на китайському сайті Алибаба, наприклад. Будь-який бажаючий може дуже швидко стати «японським виробником».

Як уберегтися?

Поставити свідомо оригінальну каністру поруч з підробленою і уважно порівняти. За зовнішніми ознаками, описаним вище. Але метод все менш і менш надійний. Якість копіювання наших китайських ділових партнерів все краще і краще.

Другий вид підробки, коли у підробленого масла Ідемітсу ОРИГІНАЛЬНА каністра. Дуже підступний вид підробки. Схема така: клієнт приїжджає на СТО зі своїм маслом, його заливають йому в мотор, клієнт виїжджає, а порожню каністру СТО не викидає, а продає в добрі руки підроблювачів. Вони отримують оригінальну тару, наливають туди самі-розумієте-що, і продають вам. Не докопатися. Каністра оригінальна? Оригінальна. Тільки масло всередині "трохи" не те. Візуально відрізнити такий вид підробки практично неможливо.

 

Як уберегтися?

Справа в чому. Найчастіше магазини, які торгують підробкою самі не знають про це. Їм привезли товар, каністра оригінальна, документи в порядку, всередині масло. Що ще потрібно? Вони на радощах і продають своїм клієнтам «оригінал» за подібною ціною. Ні про що не підозрюючи ... На чесному оці, продавці будуть запевняти вас в оригінальності їх товара. Найпоширенішими підробками є масла серії Zepro, в жестяній каністрі. Вязкостей 0W20, 5W30, 5W40. Вони коштують дорожче ніж масла в пластиковій тарі. Підробляти їх просто вигідніше.

Єдиний вихід для клієнта-це покупка в офіційного дистриб'ютора. Екслюзіний імпортер продукції Idemitsu Kosan в Україні це компанія ТОВ «Хаммер Маркет».

Наш інтернет-магазин є офіційним дистриб'ютором ТОВ «Хаммер Маркет» і торгує тільки гарантовано справжніми маслами Idemitsu.

Купуйте тільки оригінальні масла! І нехай прибуде з вами сила.