Існує два типи підробок:

Перший вид, коли у підробленого масла Ідемітсу підроблена каністра. Відрізнити таку підробку можна по різній висоті тари, за якістю друку етикетки. За зварювальному шву на залізній каністрі. І акуратності завальцовки. Також важливою відмінністю є пластиковий язичок - лійка. У оригінальної каністри він м'який і молочно прозорий, у підробок він мутний, з чужорідними вкрапленнями, і нееластичний. Крім того, на підробленої каністрі Ідемітсу кришка, як правило, зафіксована в не повному обсязі і прокручується навколо своєї осі. Підроблені каністри та їх елементи можна вільно купити на китайському сайті Алибаба, наприклад. Будь-який бажаючий може дуже швидко стати «японським виробником».

Залізна каністра для масла виробництва КитайЗалізна каністра для масла виробництва КитайЗалізна каністра для масла виробництва КитайКришка для масла Idemitsu виробництва Китай

Як уберегтися?

Поставити свідомо оригінальну каністру поруч з підробленою і уважно порівняти. За зовнішніми ознаками, описаним вище. Але метод все менш і менш надійний. Якість копіювання наших китайських ділових партнерів все краще і краще.

Другий вид підробки, коли у підробленого масла Ідемітсу ОРИГІНАЛЬНА каністра. Дуже підступний вид підробки. Схема така: клієнт приїжджає на СТО зі своїм маслом, його заливають йому в мотор, клієнт виїжджає, а порожню каністру СТО не викидає, а продає в добрі руки підроблювачів. Вони отримують оригінальну тару, наливають туди самі-розумієте-що, і продають вам. Не докопатися. Каністра оригінальна? Оригінальна. Тільки масло всередині "трохи" не те. Візуально відрізнити такий вид підробки практично неможливо.

 

Як уберегтися?

Справа в чому. Найчастіше магазини, які торгують підробкою самі не знають про це. Їм привезли товар, каністра оригінальна, документи в порядку, всередині масло. Що ще потрібно? Вони на радощах і продають своїм клієнтам «оригінал» за подібною ціною. Ні про що не підозрюючи ... На чесному оці, продавці будуть запевняти вас в оригінальності їх товара. Найпоширенішими підробками є масла серії Zepro, в жестяній каністрі. Вязкостей 0W20, 5W30, 5W40. Вони коштують дорожче ніж масла в пластиковій тарі. Підробляти їх просто вигідніше.

Єдиний вихід для клієнта-це покупка в офіційного дистриб'ютора. Екслюзіний імпортер продукції Idemitsu Kosan в Україні це компанія ТОВ «Хаммер Маркет».

Наш інтернет-магазин є офіційним дистриб'ютором ТОВ «Хаммер Маркет» і торгує тільки гарантовано справжніми маслами Idemitsu.

Купуйте тільки оригінальні масла! І нехай прибуде з вами сила.