Огляд нової серії моторних масел Idemitsu

Після більш ніж 5 років досліджень, 1 липня 2023 року, компанія Idemitsu представила нову лінійку продуктів:

Новинки моторних масел Idemitsu розділені на три категорії:

  • Idemitsu Four-wheel Gasoline (IFG) – оливи для автомобілів з бензиновими двигунами. Підходять для переважної більшості сучасних високофорсованих моторів з турбонаддувом і без. Кращий вибір для гібридних авто та машин з прямим упорскуванням та багатокомпонентними каталізаторами. Не підходять для дизельних двигунів.
  • Idemitsu Four-wheel Dual (IFD) – оливи для автомобілів з бензиновими та дизельними двигунами. Прекрасно підійдуть для сучасних авто та автомобілів минулих років із великими пробігами.
  • Idemitsu Rider Gasoline (IRG) – оливи для сучасних мотоциклів, мопедів, квадроциклів, електрогенераторів. Та іншої дрібної техніки.

У кожній категорії є три рівні якості:

Серія "7" (IFG7, IFD7, IRG7) - флагманська серія моторних масел Idemitsu. Кращі оливи на сьогоднішній день. У цій серії зібрані всі останні інновації, розробки та технології. Найчистіші базові оливи та передові пакети присадок з великим запасом всіх характеристик. Моторні оливи без компромісів. Для тих, кому потрібна найкраща якість.

Серія "5" (IFG5, IFD5, IRG5) - преміальна категорія моторних масел Idemitsu. Усі характеристики оливи значно перевищують вимоги стандартів. Застосовуються преміальні базові оливи та пакети присадок. З цією оливою ваш двигун надійно захищений на роки. Для тих, кому потрібна олива вищої якості ніж звичайна моторна олива.

Серія «3» (IFG3, IFD3, IRG3) – оливи базового рівня якості з покращеними характеристиками. Відмінно підходять для застосування на "кожен день". Стануть відмінним вибором для робочих автомобілів, таксі, кур'єрських авто тощо. Для тих, кому потрібно, щоб автомобіль просто працював, але й не хочеться платити зайве. Це олива рівня "ціна/якість". Тим не менш, оливи навіть цієї серії, набагато перевершують оливи "конкурентів".