Раді вітати вас на офіційному сайті інтернет-магазину японських масел Ідемітсу. Ми є офіційними партнерами "IDEMITSU Україна" і пропонуємо виключно оригінальну продукцію, що називається з перших рук. У нашому інтернет магазині представлений повний асортимент моторних масел і трансмісійних рідин компанії IDEMITSU KOSAN. Також представлені гідравлічні масла для використання в системах гідропідсилювача керма (ГПК).

Знаходимося за адресою: м. Запоріжжя, пр Соборний 200. Телефони для зв'язку:

(095) 574 55 99

(067) 574 55 99

На нашому сайті ви можете підібрати моторне масло ІДЕМІТСУ по марці автомобіля.

Моторні масла Ідемітсу

Моторні оливи Ідемітсу можна умовно розділити на два класи:

  • серія IDEMITSU ZEPRO (Зепро) - вироблена безпосередньо в Японії і поставляється в залізних каністрах. Преміальний сегмент якості, масла з найвищими характеристиками, найкраща сировина, кращі пакети присадок, найостанніші розробки. Мають найкращі відгуки серед автолюбителів. Дуже добре підходять для серйозних спортивних застосувань.
  • масла IDEMITSU таїландського виробництва в пластиковій тарі - розраховані на масове застосування в широкому парку автомобілів. Проте, мають дуже високу якість і дуже добре себе зарекомендували як «робочі конячки». Для тих клієнтів, яким потрібна надійний захист двигуна без додаткових розтрат. Мають краще співвідношення ціна / якість.

Вибір моторних олив Ідемітсу досить широкий і представлений вязкостямі по SAE: 0W20, 0W30, 5W30, 5W40, 10W40, що дозволяє вибрати необхідне моторне масло для будь-якого японського, американського чи європейського автомобіля. Як для дизельних таки для бензинових двигунів.

Крім того в даних моторних маслах застосовуються поліальфаолефіни (ПАО) і естерові масла, які надають виняткові характеристики по захисту від зносу, термостабильности і окислювальній здатності. Так само в більшості масел присутня спеціальна молибденовая присадка, яка ще більше перешкоджає зносу і є додатковим захистом для вашого двигуна.

Трансмісійні рідини Ідемітсу

Компанія Ідемітсу випускає широкий спектр трансмісійних рідин для автоматичних коробок передач (АКПП), воротарів (CVT) і ручних коробок передач (РКПП). Всі масла виготовлені згідно найсуворішим допускам автовиробників. В асортименті нашого сайту ви можете знайти оливу в коробку для: BMW, DAIHATSU, FORD, GM, HONDA, HYUNDAI / KIA, ISUZU, MAZDA, MITSUBISHI, NISSAN, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, VOLVO, VW / AUDI. Багато з трансмісійних масел спеціально розроблені як повні аналоги фірмових трансмісійних рідин для коробок Aisin і Jatco.

Трансмісійні рідини Ідемітсу - це найвища якість і найточніше дотримання рецептур оригінальних трансмісійних рідин OEM.