Оплата

Оплата можлива при отриманні замовлення у відділенні «Нової Пошти», або ви можете сплатити замовлення за допомогою будь-якої банківської карти. І скоротити свої додаткові витрати на доставку: «Нова Пошта» стягує комісію за накладений платіж - 2% від суми замовлення, плюс зворотня доставка післяплати - 35грн.

При оплаті банківською картою обов'язково переконайтеся в тому, що вона розлокована для сплати в Інтернеті і має достатній ліміт для сплати. Ви не передаєте нашому сайту ніякої конфіденційної інформації, вся обробка покупки відбувається на платіжному шлюзі «Приватбанк». Наш сайт тільки отримує повідомлення від банку, чи успішна операція чи ні.

Доставка

Наша компанія здійснює доставку товару за допомогою служби доставки Нова Пошта, Укр пошта по всій Україні.

При замовленні до 16:00 ми відправляємо ваше замовлення в той же день. Якщо ви зробили замовлення пізніше, то відправка відбудеться на наступний день. Вартість доставки згідно тарифів перевізника. Страхуємо вантаж завжди на повну вартість.

При оформленні доставки післяплатою «Нова Пошта» стягує додаткову плату в розмірі комісії за накладений платіж - 2% від суми замовлення, плюс зворотня доставка післяплати - 35грн.

При отриманні замовлення завжди уважно оглядайте вантаж на наявність механічних пошкоджень. У разі якщо такі є, відмовляйтеся від отримання. І телефонуйте нам:

(095) 574 55 99

(067) 574 55 99