🚛 Дешева доставка Укрпоштою! 🚛
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Справжні японські масла IDEMITSU
0
Мій кошик

Idemitsu купити

Інтернет-магазин японських масел IDEMITSU

Раді вітати вас на офіційному сайті інтернет-магазину японських масел Ідемітсу. Ми є офіційними партнерами "IDEMITSU Україна" і пропонуємо виключно оригінальну продукцію, що називається з перших рук. У нашому інтернет магазині представлений повний асортимент моторних масел і трансмісійних рідин компанії IDEMITSU KOSAN. Також представлені гідравлічні масла для використання в системах гідропідсилювача керма (ГУР).

Моторні масла Ідемітсу

Вибір моторних масел Ідемітсу досить широкий і представлений вязкостямі по SAE: 0W20, 0W30, 5W30, 5W40, 10W40, що дозволяє вибрати необхідне моторне масло для будь-якого японського, американського чи європейського автомобіля. Як для дизельних таки для бензинових двигунів.

Крім того в даних моторних маслах застосовуються поліальфаолефіни (ПАО) і естерові масла, які надають виняткові характеристики по захисту від зносу, термостабильности і окислювальній здатності. Так само в більшості масел присутня спеціальна молибденовая присадка, яка ще більше перешкоджає зносу і є додатковим захистом для вашого двигуна.

Трансмісійні рідини Ідемітсу

Компанія Ідемітсу випускає широкий спектр трансмісійних рідин для автоматичних коробок передач (АКПП), варіаторів (CVT) і ручних коробок передач (РКПП). Всі масла виготовлені згідно найсуворіших допусків автовиробників. В асортименті нашого сайту ви можете знайти масло в коробку для: BMW, DAIHATSU, FORD, GM, HONDA, HYUNDAI / KIA, ISUZU, MAZDA, MITSUBISHI, NISSAN, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, VOLVO, VW / AUDI. Багато з трансмісійних масел спеціально розроблені як повні аналоги фірмових трансмісійних рідин для коробок Aisin і Jatco.

Трансмісійні рідини Ідемітсу - це найвища якість і найточніше дотримання рецептур оригінальних трансмісійних рідин OEM.

Вгору