🚛 Дешева доставка Укрпоштою! 🚛
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Справжні японські масла IDEMITSU
0
Мій кошик

Гальмівна рідина Ідемітсу в Україні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гальмівна рідина є, мабуть, найважливішою рідиною, що застосовується в автомобілі. Від неї залежить ваша безпека, безпека оточуючих, а найчастіше і життя.

Дуже дарма багато автомобілістів упускають перевірку та заміну гальмівної рідини, змінюючи тільки моторне масло і все.

Який тип гальмівної рідини підходить для мого автомобіля?

Тип гальмівної рідини, що застосовується, регламентується виробником авто. Він написаний у сервісній книжці. У переважній більшості випадків вам потрібна гальмівна рідина стандарту DOT 4 або DOT 5.1. Не плутати з DOT 5, яка на силіконовій основі, має червоний колір і не змішується зі стандартними гальмівними рідинами. І застосовується лише на спортивних автомобілях.

Які основні характеристики гальмівної рідини?

Основною характеристикою гальмівної рідини є температура кипіння. Чим вона вища, тим краще. Якщо гальмівна рідина закипіла в гальмівному контурі, утворюється так звана парова пробка. Газ (пар) дуже добре стискається, на відміну від рідини, і тепер натискаючи на педаль гальма, ви не передаєте тиск на гальмівний циліндр, а просто стискаєте газову пробку. Гальма перестають працювати. Ось чому так важливо змінювати гальмівну рідину вчасно.

Мінімальні температури кипіння гальмівної рідини для різних класів рідини:

  • DOT 3 - 205 ° С;
  • DOT 4 - 230 ° C;
  • DOT 5.1 - 260°C.

Коли міняти гальмівну рідину?

Не рідше 1 разу на два роки або після досягнення граничної концентрації води в гальмівній рідині. Справа в тому, що гліколі гігроскопічні, тобто мають властивість насичувати вологу з атмосфери. І гальмівна рідина з часом обводняється. Внаслідок чого падає її температура кипіння та плинність. Температура кипіння «мокрої» гальмівної рідини може зменшитися на 50°C, що може привести до відмови гальмівної системи в найнесподіваніший момент.

Змінюйте гальмівну рідину вчасно!

Вгору