Компанія Idemitsu Kosan має чотири виробничі комплекси, розташованих в Японії, США, Сінгапурі й Таїланді.

Моторні масла в пластику, і «транміссіонка» по 4л, зроблені на таїландському заводі Idemitsu, в індустріальному парку Амата Сіті:

Моторні масла в жерстяній каністрі, зроблені на японському заводі Ідемітсу в місті Ітіхара префектури Тіба:

Трансмісійні масла в літровій тарі, вироблені на заводі Ідемітсу в США в місті Джефферсонвіль, штат Індіана:

Що вибрати? Пластикову каністру Idemitsu або залізну?

Масла, вироблені в Японії і Таїланді, відрізняються!

Всупереч усім чуткам і домислам. Мовляв одне і теж, навіщо платити більше? Наприклад, Idemitsu 0W20 і Idemitsu ZEPRO 0W20 це дуже різні масла. Різні бази, різні пакети присадок, різні характеристики. Різна ціна.

Якщо, ви хочете чистої ПАО синтетики з естерами, тоді вибір ваш однозначний: Idemitsu ZEPRO Racing 5W40 в залізній каністрі. Аналога в пластиці немає. Або для вас важливі формальні допуски європейських виробників (VW, BMW, Mercedes, Porsche), то ваше масло це Idemitsu ZEPRO EURO SPEC 5W40 японського виробництва. В пластмасовій каністрі такого масла ви не знайдете теж. І так далі. Думка, ми думаємо, зрозуміла.

Масла, вироблені в Японії - це масла еталонної якості. Без компромісів. Зроблені з дотриманням всіх норм японського законодавства. Спочатку вони робилися тільки для внутрішнього японського ринку (JDM). Якщо вам потрібна абсолютна якість - вибирайте залізну каністру Idemitsu.

Якщо вас цікавить ціна / якість, то вибирайте пластик. Масла, вироблені в Таїланді - це якісні масла на кожен день. Без технологічної естетики, але функції свої виконують міцно.

По секрету можемо сказати, що мінімальна різниця по рецептурі і компонентів у масел Idemitsu ZEPRO Touring 5W30 і Idemitsu 5W30. Ось ця парочка дуже близька. Решта олив істотно відрізняються.

Вибір за вами. Хоча яке б ви масло не вибрали. У пластиковій каністрі або жерстяної. Ви все одно зробите правильний вибір. Ви виберете Idemitsu) Це найважливіше.